Väljakutsed

IMG_20190724_095730.jpg

Ma olen nüüd päris kaua siit eemal olnud ja veel kauem mitte ühtki väljakutset vastu võtnud. Nüüd mõtlesin aga, et võiks mõnda veel proovida, kuna see on tõsiselt tõhus, kui tahad midagi tegema hakata või lihtsalt mingit harjumust muuta. Seega ma mõtlesin esmalt kirja panna mõned väljakutsed, mida teha. Ma ei tea, kas see ka kedagi huvitab, aga kui peaks, siis võite jätta või anda ka soovitusi selles osas, et millest oleks huvitav lugeda. 😀

Igatahes siis nimekiri võimalikest väljakutsetest:
1. Nädal aega supermarketi odavaimat toitu (siin kasutaksin siis kas Prisma Rainbow tooteid terve nädala või näiteks Rimis Rimi omatooteid või Selveris jne)
2. Üks pilt päevas (nädala aja jooksul teeksin kas endast või mingist asjast pildi ja siis oleks minu nädal piltides või midagi taolist)
3. Üks joonistus päevas (kuna ma olen viimasel ajal mõelnud sellest, kui palju ma olen kunsti teinud ja kui palju sellest abi on, aga et tahaks paremaks saada, siis see oleks täiega hea viis alustamiseks. Eriti hea, kui see harjumuseks kujuneks)
4. Vegan nädal (kuna ma olen taimetoitlane, siis see poleks suur samm, aga samas saaks teada, kuidas ilma piimatoodete ja muna ja selliste väikeste asjadega hakkama saada. Näiteks on mul sõltuvus majoneesist :D)
5. Iga nädal uus toit (ma arvan, et see oleks mingi pikaajalisem asi, näiteks kuu? kuna ma ilmselt ei suudaks iga päev mingit uut retsepti proovida)
6. 15 minutit koristamist iga päev (taas, see oleks hea harjutamise mõttes. Samas mul pole halli aimugi, kuidas sellest kirjutada või pilte teha – kes ikka tahaks mu kraanikaussi ja pliiti vahtida? :D)
7. Ülevaade enda bullet journalist (ma olen seda nüüd suht korralikult pidanud, isegi oleks midagi näidata!)
8. Lisatud suhkrute vaba nädal (seda ma olen ka varasemalt teinud, aga mitte selle blogi ajal. Igatahes peale seda alati avastad, kui magusad asjad tegelikult on. Nii et see oleks päris kasulik, eriti kui oled harjunud palju magusat sööma. Samas mul on sõltuvus Coca Colast nii et ma ei tea, mis ma siis sellega peale hakkan 😀 Võibolla peakski tegema üldse väljakutse, et ei joo kokat)
9. Nädal aega mediteerimist (see ei peaks olema pikk aeg, mingi kümme minutit kas või. Joogat olen juba proovinud, see võiks ka olla päris põnev)
10. Nädal aega iga päev blogimist (ma ei tea, kas mul oleks piisavalt midagi kirjutada, aga proovida ju võib :D)
Ma arvan, et kümme erinevat väljakutset on päris hästi küll, nüüd pean ainult välja valima, mida ma siis reaalselt teha tahan.
Tee väljakutse on mul hetkel ka veel pooleli, aga ma ei tea, kas ma eelnevaga sarnaselt nii põhjalikult sellest enam kirjutan. Võibolla panen lihtsalt oma teemärkmikust pildid üks hetk üles. Praeguseks peaksin olema proovinud umbes-täpselt 70 erinevat teed, nii et sada pole enam üldse kaugel! Peaks selle ka uuesti käsile võtma, mul peaks veel mõned teed ikka olema, mis keegi saatis.
Ja kordan üle, et võtan vastu tee pakkumisi – saada mulle! Või siis kutsu mind endale külla teed jooma, see oleks kah hea võimalus. 😀 Või kas või lihtsalt soovita midagi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s